ما به کسب و کارها و شرکت ها در رشد و معرفی به بازار جهانی کمک می کنیم

با ما بیشتر آشنا شوید

تیم فعال در سامانه صادرات خدمات و فناوری، متشکل از شبکه ای از افراد با تجربه در حوزه فعالیتهای صادراتی بین المللی، مشاوران امور بانکی، تسهیلات و ضمانت نامه می باشد که با دسترسی به گروهی از افراد نخبه و زبده فعال در حوزه تجارت بین المللی و سرمایه گذاری فناوری، در جهت توسعه صادرات خدمات و فناوریهای برتر ایران تلاش می نماید. این مجموعه تلاش دارد با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، توسعه صادرات شرکتها و فناوری محققین کشور را تسهیل و تسریع نماید.

فناوریها و خدمات شما به زبان انگلیسی دریافت شده و پس از پالایش، از طریق سامانه اصلی بازاریابی که به زبان انگلیسی می باشد، در اختیار شبکه همکاران تجاری در سایر کشورها قرار داده می شود. همچنین فعالیتهای دیجیتال مارکتینگ گسترده ای برای معرفی خدمات و فناوریهای شما صورت خواهد پذیرفت. کافی است ما را همراهی نمائید

مشاهده خدمات

معرفی شرکت

شرکت پژوهشگران فن گستر (دانش بنیان) با دارا بودن مجوزها و تایید صلاحیت های متعدد و با بهره گیری از مشاوران ، کارشناسان متخصص و کارآزموده به عنوان مهندس مشاور ذیصلاح سیستم بانکی کشور و مشاور سرمایه گذاری طرح های صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و نیروگاهی در سطح کشور فعالیت می نماید و با تجارب کاری بیش از 20 سال تاکنون موفق به انجام و اجرای بیش از دو هزار پروژه مطالعاتی و اجرایی در سطح کشور گردیده است . شایان ذکر است به اطلاع برساند که شرکت دارای :

  • adjust دارنده رتبه صلاحیت خدمات مشاوره در حوزه خدمات اقتصادی از سازمان برنامه و بودجه کشور
  • adjust مشاور صادراتی و تامین منابع مالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
  • adjust کارگزار کریدور صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
  • adjust کارگزاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری
  • adjust نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون
  • adjust کارگزاری صندوق ضمانت صادرات ایران
  • adjust گواهینامه رتبه “ الف2 “ ازکانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی کشور (کلیه گرایش ها) در راستته های مطالعات امکان سنجی، نظارت بر اجرای طرح و مصرف منابع، مطالعات بازار، ارزیابی طرح ها، معرفی فرصت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه، عارضه یابی، تامین منابع مالی
تیم سرتوتک
آشنایی با تیم ما

شبکه ما در دو سطح دولتهای خارجی و سرمایه گذاران خصوصی خارجی به ارائه و بازاریابی فناوری شما می پردازد. در حوزه خدمات نیز شرکای تجاری ما به بازاریابی حضوری و دیجیتال خدمت شما می پردازند.

اعضای تیم سرتوتک arrow_back
همکاران و شرکا
معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری
شرکت پژوهشگران فن گستر
صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری
arrow_upward